Tere tulemast Culflex kodulehele!

 

Meie tegevusalaks on artistide esindamine ja vahendamine ning sündmuste tootmine koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Seeläbi saame kokkuvõttes pakkuda täielikku täisteenust, kus hoolitseme kõigi sündmusega seotud aspektide eest. Ideest turunduseni.

Omame pikaajalist kogemust erinevas mahus sündmuste korraldamisel ning meie kogemustepagas kasvab igapäevaselt, kuna kõik meeskonna liikmed on tegevkorraldajad ja teevad seda tööd igapäevaselt.

Pakkumine artistidele

 

Culflex pakub kõigile muusikutele ja ansamblitele võimalust oma muusika iTunesi, Deezerisse, Spotifysse ning Amazoni (nimekiri täieneb pidevalt) üles panna. Täpsema info saamiseks saada meile kiri ja arutame edasised sammud läbi.

ITunes on ideaalne võimalus jääda silma lääne muusikamaastikul, kuna ansamblit sisuliselt ei ole olemas, kuni tema album ei ole iTunesis või Amazonis üleval.

Spotify on muusikaplatvorm, mille kaudu miljonid kuulajad iga päev avastavad enda jaoks palju uut muusikat ja uusi lemmikartiste. Olles süsteemis sees, on suur võimalus leida endale uusi fänne kasvõi Jaapanist.