Korraldus, heli-, valgus- ja videolahendused

Culflex on üle kümne aasta tegelenud erinevate korraldusteenuste pakkumisega. Koostöös Eesti telekanalitega, heli- ja valgusrendifirmadega ning paljude ettevõtete ja eraisikutega oleme loonud sündmuste lahendusi väikestest pidudest suurte sündmusteni välja. Põhiline tegevusala on tehnilise korralduse pakkumine, mis hõlmab endas kogu sündmuse tehnilise poole korraldamist. Helitehnika, valgustehnika, tehnikute organiseerimine, sündmuste filmimine, tehniline tugi, raiderite koostamine jne. Kõige sellega võite julgelt meie poole pöörduda.

 

Disain ja graafika

Alates 2007 aastast pakume ka visuaalset kujundusteenust, mis hõlmab endas kõike alates plakatitest kuni erilahendusteni välja. Koostöös meie kujundajatega ja üha suureneva partnerite arvuga saame pakkuda just teile sobivaid lahendusi. Plakatid, visiitkaardid, videoklipid, animatsioonid, sündmuste videolahendused, projektsioonid – koos mõtleme lahenduse välja ja leiame just sobiva kujundaja.

 

 

Ajalugu:

MTÜ Culflex kasvas välja väikese sõpruskonna korraldatavatest kontserditest aastal 2004. Algne nimi oli MTÜ Lõuna-Eesti Alternatiivmuusika Klubi, mille tuntum alias oli Wolf Music Club.

Wolf Music Club korraldas paariaastase perioodi jooksul väga palju erineva sisuga sündmusi, alates kontsertidest kuni lavastuslike raadioshow‘deni välja.

Wolf Music Club lõpetas tegevuses seoses ruumide sulgemisega Lutsu Teatrimajas ja edasi tegutseti sündmuste ning ettevõtmistega rohkem projektipõhiselt. Ning seda siiani. Aja jooksul on meile kogunenud arvestatav kogemustepagas sündmuste vundamendist alates organiseerimiste osas. Läbi aastate on tehtud nii telelülekannete helilahendusi, korraldatud sünnipäevi, suuri kontserte, oldud abiks festivalide korraldamiste juures jne.

Missioon:

Olles Mittetulundusühing, ei ole meie eesmärgiks teenida tulu. Kogu kõrvaltegevusest saadu investeeritakse põhitegevusse, milleks on Eesti muusika, visuaalkunsti ja disaini arendamine. Läbi koolituste, workshop’ide ja kontsertide täidame endale põhikirjaliselt võetud ülesannet. Meie eesmärk on kasvatada järelkasvu kultuurikorraldajatele, muusikutele ja kunstnikele, kes tulevikus meie kultuuri edasi arendavad ja hoiavad.