projektijuht
e-post: heli@culflex.eu
telefon: –

Tegevusalad: produktsioon, turundus, lavastused

PORTFOOLIO

Minu jaoks sai korraldustöö alguse aasta 2010 sügisel kui asusin õppima Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiasse kultuurikorralduse erialale. Enne seda õppisin Tallinna Muusikakeskkoolis klaveri erialal, pärast mida suundusin Saue Gümnaasiumisse, mille kõrvalt lõpetasin muusikalise hariduse Saue Muusikakoolis.

Selleks, et õppida midagi uut ja põnevat, valisin ma akadeemiasse astudes kõigest hoolimata muusika suunale spetsialiseerumise asemel etenduskunstide suuna. Osalt tänu millele olen praeguseks olnud seotud juba neli aastat Tudengite Teatripäevade festivalikorraldusega, kus viimased kaks aastat olen olnud programmijuht ja peakorraldaja parem käsi. Suuremal või vähemal määral olen oma panuse pannud ka lavastuste „Pulm“ ja „Unista!tud“ toimumistele.

Lisaks eelnevale olen ise korraldanud ja kaaskorraldanud mitmeid pidusid, kontserte ja tähtpäevi nagu isadepäev, Vabariigi aastapäev, emadepäev jne. Suurt huvi ja rõõmu pakub mulle ka pulmakorraldus, mille tarbeks on mul ka mitmeid põnevaid ideid, kuidas muuta see tähtis päev veelgi erilisemaks.