projektijuht, disainer
e-post: annaliisa@culflex.eu
telefon: –

Tegevusalad: produktsioon, kunstisündmused, disain

PORTFOOLIO

Olen lõpetanud  Tartü Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala, kus olin küll spetsialiseerunud teatrikunstile kuid minu jaoks südamelähedasem valdkond on kujutav- ja tarbekunst. Õppisin Tallinna Kunstigümnaasiumis vabade kunstide klassis ning samuti käisin huvikoolis Kullo joonistamist ja maalimist õppimas. 2010. aastal veetsin 4 kuud Taanis, Bornholmi rahvakoolis, kus tegelesin maalikunsti, graafika ning ehtekunstiga.

Mulle meeldib maalida naivistlikus stiilis tegelasi – kasse, jäneseid, öökulle jne. Lisaks pakub mulle huvi vana mööbel, veidi restaureerimist ning värvivärskendus ja vana ese saab uue elu.

Kahel järjestikusel suvel (2012 ning 2013) olen töötanud Viljandis asuvas Kondase Keskuses, kus puutusin kokku muuseumitöö ja kunstinäituste korraldamisega, mis mulle samuti suurt huvi pakub.
Hetkel teen koostööd ka Haapsalus tegutseva Evald Okase Muuseumiga, kus minu peamisteks ülesanneteks on kunstisündmuste turundus ning sponsorite leidmine.

Taanis olles elasin väga rahvusvahelises keskkonnas ning sealt sai alguse ka minu huvi välismaiste projektide korraldamise vastu. 2014. aasta märtsis sai korraldatud näitus koostöös kahe Jaapani kunstnikuga.

Samuti olen kokku puutunud pulmakorraldusega, kus minu peamisteks ülesanneteks on olnud dekoratsioonide valmistamine ning peoruumidesse ülespanek.